کارت تخفیف هوشمندنیشاپس

نحوه استفاده از کارت تخفیف هوشمند

شما با این کارت میتوانید با مراجعه به فروشگاه ها و خدمات دهندگانی که خدمات تخفیفی برای شما در نظر گرفتند از تخفیف استفاده کنید . برای این کار کافیست هنگام پرداخت ،کارت را به فروشنده نشان دهید تا فروشنده طبق لیست خدمات تخفیفی خود مبلغ تعیین شده را از کل مبلغ پرداختی کسر کند.

نحوه خرید کارت تخفیف هوشمند

درحال حاضر قیمت تمام شده این کارت 85 هزارتومان میباشد ، شما میتوانید با ثبت شماره همراه خود در بخش زیر درخواست خرید آنلاین خود را ثبت کنید. پس از آن همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و کارت را در درب منزل شما تحویل خواهند داد. علاوه بر این راه شما میتوانید بزودی از مراکز فروش کارت نیز این کارت را تهیه نمایید.

درخواست خرید کارت

نحوه ثبت نام

پس تحویل کارت شما باید کارت را بنام خودتان ثبت کنید . توجه داشته باشید درغیر این صورت امکان بروز مشکلاتی وجود خواهد داشت. برای ثبت نام کافیست اپلیکیشن نیشاپس را نصب کنید و از بخش ثبت کارت در مشخصات کاربری ، کد روی کارت را اسکن کنید تا کارت به نام شما ثبت شود با اینکار علاوه بر جلوگیری از سو استفاده از کارت شما در برنامه ها و قرعه کشی های سایت مشارکت خواهید داشت.

مراکز و خدمات

لیست زیر خدماتیست که فروشگاه ها برای دارندگان این کارت تخفیف میدهند. توجه داشته باشید مدت تخفیف ها محدود بوده و خدمات تعریف شده در زیر فقط جزو تخفیف ها محسوب میشود و سایر خدمات خدمات دهنده جزو تخفیف نمیباشد

لیست فروشگاه ها